Zostań darczyńcą
Zostań darczyńcą

Fundacja Arma Zostań darczyńcą

Fundacja Arma Zabytki Zbrosławice nie szczędzi sił i środków, by w Pałac w Zbrosławicach tchnąć nowe życie. Jednak jak wszyscy mamy pewne ograniczenia. Pracy tutaj naprawdę nie brakuje. O ile siły regenerujemy szybko, o tyle zebranie niezbędnych, lecz znacznych środków bywa długotrwałym procesem.

Wszystkie prace, do tej pory realizowane były tylko i wyłącznie dzięki zaangażowaniu nowych właścicieli, jednakże przeznaczone na ten cel oszczędności szybko topnieją, a potrzeby Pałacu ciągle rosną.

Dołóż swoją cegiełkę - zostań mecenasem historii Zbrosławic

Datki można składać za pomocą przelewu internetowego dowolnej wielkości. Każda złotówka jest istotnym wkładem w nasz wysiłek i symbolem troski o historię regionu.

300 zł
150 zł
50 zł
Dowolna wysokość wpłaty

Aktualny etap prac

Osuszanie fundamentów i termomodernizacja

Planujemy usunąć nadmiar wilgoci w budynku i odpowiednio go zabezpieczyć. Czytaj więcej

Cel:

50000 zł

Zebrano:

10000 zł
20 %

Przyszłe etapy prac

Brukowanie parkingu

Cel:

60000 zł
0 %

Położenie instalacji elektrycznej

Cel:

25000 zł
0 %

Zakończone etapy

Ogrodzenie terenu

zebrano: 15000 zł

Wymiana pokrycia dachowego

zebrano: 100000 zł

Bardzo chcemy, by Pałac w Zbrosławicach oraz Stadnina Koni Mechanicznych w nieodległej przyszłości stały się przestrzenią integrującą lokalną społeczność i wszystkich miłośników architektury z historią, oraz samochodów z duszą.
Chcemy Was tutaj gościć i stworzyć dla Was inspirujące miejsce. Pragniemy kultywować tradycję i tworzyć wspaniałą przyszłość rezydencji sprzed dwóch wieków.

Niestety wiemy, że sami nie damy rady sprostać wyzwaniom, jakie czekają na nas w Zbrosławicach. Za to razem jesteśmy niepokonani! Mamy moc odbudowy Pałacu, który nadszarpnął ząb czasu, a zawirowania historyczne obróciły w ruinę. Przywrócimy świetność tej śląskiej perełce architektury! Stworzymy miejsce, które będzie przyjazne dla wszystkich.
Macie ochotę włączyć się w odrodzenie Pałacu? Wszystkich, którzy chcą zobaczyć Pałac w Zbrosławicach oraz Stadninę Koni Mechanicznych w pełnej krasie, prosimy o pomoc finansową. Aby zostać mecenasem kultury, wcale nie trzeba być milionerem! Każda kwota przybliża nas do celu: nowej odsłony tej okazałej rezydencji. W tej chwili nie możecie nas wesprzeć, ale podoba się Wam nasza inicjatywa? Trzymajcie kciuki i do zobaczenia w Zbrosławicach!

Fundacja ARMA

Nieustannie mamy ręce pełne pracy.
Nie poddajemy się!
Chcecie nam pomóc w tym wielkim dziele?



Zapraszamy do współpracy! Będzie nam bardzo miło gościć Was w Pałacu w Zbrosławicach. Przyjedźcie, zobaczcie, by to na Waszych oczach tworzył się nowy rozdział pałacu, o którym na wiele dziesiątek lat świat zapomniał.
Wpłać datek dowolnej wysokości